.:   Montáž klimatizací

odborná montáž našimi techniky

Naše společnost provádí kromě dodání samotného klimatizačního zařízení také odbornou montáž. Ta je prováděny našimi vlastními techniky se zkušenostmi v oblasti technologií, i vizuálním cítěním v umisťování zařízení do Vašeho interiéru, i exteriéru. U Všech našich montáží je využíváno značkové nářadí HILTI, WURTH a TESTO.


Jak probíhá montáž klimatizace:

Zaměření místa montáže
Náš technik Vás navštíví v místě požadované montáže. Provede výpočet výkonu zařízení pro požadovanou plochu, doporučí umístění vnitřní a venkovní jednotky. Provede přesné zaměření zařízení na základě kterého se vypracuje přesná kalkulace.

Sestavení kalkulace a nabídky zákazníkovi
Na základě zaměřených parametrů vypracujeme do druhého dne kalkulaci, která obsahuje vhodné klimatizační zařízení a odbornou montáž vč. potřebného materiálu jako je Cu potrubí, kabeláž, kondenzát, spotřební materil a krycí lišty. Následuje stanovení termínu montáže, forma platby a případná objednávka.

Montáž klimatizačního zařízení
Na místo montáže dorazí náš team techniků, kteří provedou pečlivou instalaci s ohledem na stávající vybavení a zařízení prostor. Po montáži je provedena těsnostní tlaková zkouška dle zákona č. 517/2014, spuštění zařízení a vyzkoušení.

Úklid prostor a předání zákazníkovi
Provedeme pečlivý úklid v místě montáže vč. odvozu všech obalových materiálů k ekol. likvidaci. Zákazníka zaškolíme v ovládání zařízení. Seznámíme Vás s provozní údržbou, servisními intervaly a předáme potřebnou dokumentaci jako je český návod k obsluze, daňový doklad (slouží jako záruční list) případně další dokumentaci, pokud je vyžadována dle norem.

Pro Vaše dotazy, nebo objednávky volejte +420 736 764 431, nebo info@frigopro.cz

David Kuře-FRIGOPRO - KLIMABRNO.CZ
Svitavská 917/17, 614 00 Brno-Husovice
Tel.: +420 736 764 431, Email: info@frigopro.cz
Copyright 2020 © David Kuře-FRIGOPRO