.:   Klimatizace

klimatizace do bytu, rodinného domu, nebo kanceláře, skladu či serverovny.

    Klimatizační zařízení je dnes téměř všude okolo nás v obchodních domech, restauracích, barech. Tak proč ji nemít také doma, nebo v kanceláři. Obecně jsme zvyklí na pokojovou teplotu někde kolem 21 až 24 °C, ovšem během letních dnů, kdy teplota v bytě nebo práci přesahuje 30°C, je skvělým řešením klimatizační zařízení. S vyšší teplotou se zvyšuje zátěž organizmu a také únava. Organizmus je podrážděný a člověk se málo soustředí. Všechny naše zařízení v létě chladí a v zimě topí.

Dodáváme značky klimatizací od světových jedniček na trhu jako je LG, Samsung, Carrier. Díky tomu Vám můžeme garantovat špičkové zařízení s dlouhou životností instalované našemi odborníky v oblasti chladících zařízení.

Klimatizace do bytu, domu, nebo kanceláře?

Níže Vám ukážeme možnosti kombinací klimatizací. Největší zájem je o standartní jednotky SPLIT a nebo MULTI-SPLIT jednotky se dvěma, nebo více vnitřními jednotkami.

Téměř všechny klimatizační jednotky LG a Samsung jsou vybaveny WiFi ovládáním, pomoci kterého můžete doma spravovat více zařízení a ovládat jejich teplotní rozsah. Firma LG také poskytuje 10 let záruku na invertor kompresor LG.
Katalogy našich dodavatelů jsou velmi obsáhlé. V případě Vašeho zájmu nás proto prosím kontaktujte a sestavíme Vám nezávaznou nabídku zařízení a v případě zájmu také montáže naší společností. Kontaktovat nás můžete na klimabrno@gmail.com, nebo +420 736 764 431. Naši specialisté Vám nabídku vypracují během pár hodin.

David Kuře-FRIGOPRO - KLIMABRNO.CZ
Svitavská 917/17, 614 00 Brno-Husovice
Tel.: +420 736 764 431, Email: info@frigopro.cz
Copyright 2020 © David Kuře-FRIGOPRO